Son Eklenenler

Türkiye Bankası kredi kartı taksitlendirme

Türkiye Bankası kredi kartı taksitlendirme

Kredi kartı borç batağına saplanan ve bocaladıkça daha çok batağa saplanan insanlara ve kuruluşlara yardım etmek amacı ile kurulmuş bir danışmanlık firmasıyız, hizmetlerimizin hepsi yasaldır. 2003 yılından beri kredi kartı mağdurlarını selamete çıkarmayı görev edindik. Devamlı artan ve büyüyen borçların kıskacındaki bu insanları yüzlerindeki mutlu tebessümü görmek her şeye değer. İsterseniz biraz yaptıklarımızdan söz edelim; kredi kartı borcunuzu ödeyemez duruma mı geldiniz, banka sizi sıkıştırmaya mı başladı, üzülmeyin yanınızdayız. Türkiye Bankası kredi kartı taksitlendirme denilen yöntem ile bütün kredi kartı borcunuzu anında kapatıyoruz ve sizin rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Senet imzalatmıyoruz, kefil istemiyoruz, sadece kullanıma açık olan bir kredi kartınızla bize geliyor ve derdinizi söylüyorsunuz. Bilindiği gibi derdini söylemeyen derman bulamaz, bizim sayemizde derman ayağınıza geliyor.

Danışmanlarımızın bilgilendirmesi ilke öğrenmek istediğiniz her şeye cevap vererek sizi rahatlatıyoruz. Anlayışlı ve güler yüzlü hizmetimizden memnun kalacağınız kesin. Kart borcunuzu sıfırladıktan sonra yine danışmanımızın eşliğinde anlaşmalı olduğumuz bir şirkete gidilmesi gerekiyor, buradan bizim sizin için ödediğimiz kredi kartı borcu oranınca alış veriş yapmanız gerekecek. Banka faizi gibi fahiş olmayan, sizden sadece vade farkı isteyecek olan bir alış veriş bu. Anma süresi bir yıla yayılacak ve ekstradan da 4 ay erteleme uygulatacağız. Kısa vadede aynı borcu ödemek başka hem de en yüksek faizi ile uzun vadede çok düşük seviyelerdeki faiz ile ödemek başka. İşte yapacağımız kolaylık bu. Bursa kredi kartı taksitlendirme ayağınıza kadar gelen bu fırsatla banka borcunuzun kapatılacağı anlamına geliyor. Bu kolaylığı ne bir firma ne de herhangi bir banka yapar sizlere, bankaların faizleri ile baş edebilmek mümkün değil.

Giderek yukarı doğru tırmanan borcunuzun yerine üzülmeden ödeyebileceğiniz ve her geçen gün aşağılara inen borcunuzun olmasını istiyorsanız bize ulaşın, gerek internetten gerekse telefonlarımız ile bize ulaşmak çok kolay. İnternetten not bırakırsanız kısa zamanda bıraktığınız mesaj cevaplanacaktır. Eğitimli danışman kadronu en büyük yardımcınız olacaktır. Kredi kart borç taksitlendirme fırsatı kapınızı gelip çalmış siz daha ne bekliyorsunuz? Bütün dünyada kullanılan ve olumlu sonuçları ile göz dolduran bu sistemden yararlanmak için bir telefon etmeniz yeterli. Seçeceğiniz danışmanlık firmasının çok kaliteli ve güvenilir olmasına titizlikle özen göstermelisiniz. Kötü niyetli firmalar bankalardan beter kanınızı emmeye hazırlar. İşlem öncesi ve sonrası hep sizin yanınızda olacak ve sizi ikna edebilecek kadar başarılı danışmanlık firmaları ile işler kolaylıkla halledilecek ve sonrasında da sorun yaşamanızın önüne geçilecektir. Her işte güven önemlidir ama özellikle de kredi kartı borçları söz konusu olduğunda daha da fazla dikkat edilmelidir.