Son Eklenenler

Tüm Banka kredi kartı taksitlendirme

Tüm Banka kredi kartı taksitlendirme

Taksitle alış veriş yapmanın cazibesine kapılarak kredi kartı borcunu çoğaltan insanlar gün geliyor maalesef bu borçlarla boğuşmak zorunda kalıyor. Ödemede çekilen zorluklar yüzünden çok kimsenin başının ağrıdığı gerçek. Ödeme günü geldiğinde en az limiti ödeyenler veya gününde ve gerektiği kadar ödeme yapamayanlar önünde sonunda bu borçlarla yüzleşmek ve acı gerçeklerle karşılamaktan kaçamayacaklardır. kredi kartı taksitlendirme demek, bu bankaya ait olan kredi kartı borcunuzun bizim tarafımızca ödenmesi demektir, geliştirdiğimiz ve 2003 ten beri rayına oturttuğumuz sistem sayesinde kredi kartı mağduru kalmıyor. Danışmanlık firmamıza gelen kredi kartı borçlularını şirket veya kişiler olsun borçlarını ödeyip gönderiyoruz. Kredi kartınızın kullanıma açık olması gereklidir, sadece sizden bunu istiyoruz, borç yüzünden kapalı olan kartınızın yerine bir diğer kullanıma açık kartınız varsa da olur. Başka da sizden talep edeceğimiz hiçbir şey yok.

Bize baş vurduğunuz zaman konu hakkında detaylı olarak bilgilendirileceksiniz, danışmanlarımız size her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatacaklardır. Sizin söylediklerinizi kağıda dökerek onayınızı alıp, derhal bankalara olan kredi kartı borcunuzu siz bizim yanımızdayken kapatacağız. Sizden yapmanızı isteyeceğimiz şey ise, bizim için ödenen miktar oranınca alış veriş yapmanız. Danışmamız sizinle birlikte bizim anlaşmalı olduğumuz firmaya gelecek ve oradan bizim adımıza yine kredi kartınız ile elektronik eşya almanızı isteyecektir. Buradaki kolaylık bankaların uyguladığı çok yüksek faizleri ödemekten kurtulacağınız gibi toplam borcunuzun uzun vadeye yayılmasıdır. Yapacağınız elektronik alış verişlerinin ödenmesini 1 sene gibi uzatacağız ve ayrıca 4 ay erteleme ile bunu 16 aya varan ödeme planına böleceğiz. Faiz olarak sadece vade farkı ile karşı karşıyasınız. Bankaların acımasız % 20lik faizi ile mücadele etme derdiniz kalmayacaktır.

Hayatınıza kara bulut gibi çöken bu kabusu bir daha yaşamamanız için bundan sonraki alış verişlerinizde kredi kartlarınızı çok daha düşünerek kullanacağınızı umuyoruz. İstanbul kredi kartı taksitlendirme belki de o güne kadar hayatınızı yönlendirmenizi sağlayacak en büyük kolaylık olacaktır. Kredi kartı borcu olmayan mutlu ve mesut insanların arasına katılmak sizi oldukça keyiflendirecektir. Yapılan işlemlerin tamamı yasaldır, bu bakımdan hiçbir sorunun oluşmayacağının garantisini veriyoruz. İleride sorunlarla karşılaşmamak için danışmanlık hizmeti alacağınız firmayı çok iyi belirlemelisiniz, kötü niyetli kişilerle karşılaşmamak için buna çok dikkat edilmeli ve güvenilir ve kaliteli firmalarla iş birliği içine girilmelidir. Bilindiği üzere kredi kartı borcu başka hiçbir borç ile mukayese bile kabul etmez, insanları ve şirketleri cendere altına alır, yüksek faizlerle bu sorunlar giderek artan boyutlara geliyor. İşin içinden bir an evvel sıyrılmak için bizi arayın.