Son Eklenenler

Kredi Kartı Borçlarınızdan Kurtulmanın Yolu

Kredi Kartı Borçlarınızdan Kurtulmanın Yolu

Son yıllarda ülkemizin yaşamış olduğu ekonomik krizler ve maaşların giderek enflasyonun altında kalmasından dolayı insanlar kredi kartı kullanımına ağırlık vermek zorunda kalmışlardır. Kredi kartlarının bu denli fazla kullanılması da haliyle insanların üzerindeki borç yükünü artırmakta ve bankaların uygulamış olduğu yüksek gecikme faizlere de buna eklenince durum iyice içinden çıkılmaz bir hale gelmektedir. Sonuç olarak elimizde kalan birikmiş ve de her geçen gün artarak devam eden borçlar ve de uykusuz geçirilen geceler oluyor. Tüm bankalar ait oldukları sistem gereği borçların taksitli veya peşin olarak ödenmesini borçların hiç ödenmemesine tercih ederler. Yani bir başka deyişle Kredi kart taksitlendirme işlemi yapan firmalar aslında bir nevi bankaların üzerinden ağır bir yük almaktadırlar.

 

Kart Taksitlendirme Sistemi

Kredi kartı borcu taksitlendirme yaparak ödemek isteyen vatandaşların öncelikle yapması gereken borçlarının toplam tutarını net bir şekilde öğrenmektir. Bu konuda yapılacak en mantıklı yöntem kredi kartı borcu olanların bankalarına giderek müşteri temsilcilerinden borçlarının tam tutarını öğrenmek ayrıca bu borcun ödemesinin geciktirilmesi durumunda faiziyle birlikte borcun ne kadar olacağını tespit ettirmek olmalıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kredi kartı kullanarak aslında sizin olmayan ve de bankaya ait olan bir parayı kullanıyorsunuz. İşte bu yüzden bankalar her koşulda size ödünç olarak vermiş oldukları paranın geri ödenmesini beklerler. Bu nedenle şayet kredi kartları vasıtasıyla bankalardan almış olduğunuz parayı geri ödeyemezseniz bankalar sizi çok ağır şartlarda cezalandırırlar. Kartınızı kullanıma kapatır, borçlarını tazmin edebilmek için yasal yollara başvurur ve sizin bankalar nezdinde kredi notunuzu düşürürler.

Borçlarınızdan Kurtulmanın Güvenilir Yolu

Bu durumda çaresiz kalan tüketici öncelikle eşinden dostundan yardım ister. Eğer bu girişimi başarılı olmazsa tüketici kredisi çekmeye kalkar ve bu da o kişi için sonun başlangıcı olur. Neden sonun başlangıcı dedik çünkü bankaların size vermiş oldukları tüketici kredisi borcu borçla kapatmaktan öte bir işe yaramaz ve sonunda zaten borçlu olan kişinin faiz yükü altında biraz daha ezilmesine sebep olur. Şirketimiz Kredi kartı borç taksitlendirme yöntemi ile tüm sıkıntılarınız artık son buluyor. Kredi kartı borçlarınızı sizin adınıza bankalara biz ödüyor ve borcunuzun üzerine komisyon ücretimizi de ilave ederek sizi 12 aya kadar varan Kart taksitlendirme seçeneklerimizden faydalandırıyoruz. Böylece birikmiş ve de altından kalkmanızın imkânsız olduğu kredi kartı borçlarınızı taksitler halinde ödemenize imkân sağlıyoruz. Bugüne kadar kredi kartı borcu olan pek çok kişi bu

sistemden yararlanarak kredi kartı borçlarını temizlediler. Sizde bu şanslı insanlardan biri olmak istiyorsanız bizimle bir an önce irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Unutmayın geciktiğiniz her gün bankaların borç yükü altında biraz daha eziliyorsunuz.

 

Kart Borcu Nasıl Taksitlendirilir

En çok merak edilen konu Kart taksitlendirme nasıl yapılır sorusudur.

Kredi kartı borçları şirketimiz tarafından şu şekilde taksitlendirilir. Bankalara olan borcunuzun tespiti yapıldıktan sonra birikmiş borcunuz bankaya ödenir. Borcunuzun bizim tarafımızdan ödenmesi ardından ödenmiş olan borcunuzun üzerine hizmetimizin karşılığı olan yasal komisyon ücretimizi koyar ve bu şekilde oluşan toplam borcunuz kadar anlaşmalı olduğumuz firmalardan size taksitli alışveriş yaptırırız. Siz de bundan sonra taksitlerinizi düzenli bir şekilde ödeyerek tüm borcunuzdan kurtulmuş olursunuz. Kart borcu taksitlendirme son yıllarda birçok kredi kartı borçlusu kişiyi borçlarından kurtaran yasal ve faturalı bir yöntemdir. Şirketimize gönül rahatlığı ile başvurarak bu yasal Kredi borcunu taksitlendirme işlemlerinden sizler de faydalanabilirsiniz.