Son Eklenenler

Kart Borcunuzu Banka Kredi İle Kapatmaya Çalışmayın

Kart Borcunuzu Banka Kredi İle Kapatmaya Çalışmayın

Günümüzde kredi kartı kullanıp da kredi kartına borçlanmayan çok az insan bulunmaktadır. Büyük bir çoğunluk birden fazla kredi kartı kullanmakta bu da ay sonunda gelirleri aşan harcamalar yüzünden kredi kartı borçlarının ödenememesine neden olmaktadır. Küçük meblağlar ile yapılan alışveriş taksitleri başlangıçta kredi kartı kullanıcılarına öderim gibi görünürken ay sonunda tüm yapılan bu ufak taksitlerin toplanmasıyla ortaya yüksek tutarda bir borç yükü ile karşılaşılmasına sebep olmaktadır. Kişiler genellikle ödeyemedikleri borçlarını bankalardan kredi alarak kapatmaya çalışmakta banka kredilerinin yüksek faiz oranları sebebiyle de banka kredileri de ödenememekte ve mağduriyet artmaktadır. İstanbul kart taksitlendirme şirketimiz bütün bu sıkıntılarınızdan sizleri kurtarmak için kurulduğu günden bu yana müşterilerine alternatif kredi kartı borcu taksitlendirme seçenekleri sunarak sizlerin kredi kartı borcu mağduriyetlerine bir son vermektedir.

 

Kredi Kartı Borcunuz Sadece Sizi İlgilendirmez

Şirketimiz bankalara olan tüm kredi kartı borçlarınızı kapatarak geri ödemelerinizi bütçenize uygun vade seçenekleri taksitlendirmekte ve kredi kartı borçlularının faiz yükü altında ezilmesinin önüne geçmektedir. Bunun için kredi kartınızın banka tarafından yasal takibe alınmaması ve kartınızın kapatılmamış olması yeterlidir. Kredi kartınız şayet yasal takipte değilse ve kapatılmamışsa sizde kredi kartı borç taksitlendirme hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Kredi kartınızı neden yapılandırmanız gerekir? Kartınızın kapatılmasını istemiyor, icraya düşmek ve avukatlara para kaptırmak istemiyorsanız kredi kartı borcu taksitlendirme sistemimizden faydalanmanız gerekir. Aslında yasal olarak kredi kartı borcunuz yalnızca sizi ilgilendirmez. Varisleriniz de kredi kartı borcunuzu ödemekle yükümlüdür. Bankalar kredi kartları yoluyla size parasını ödünç olarak kullanmanızı sağlar. Şayet bankanın parasını ödeyemezseniz banka borcunu üzerine yüksek bir faiz ekleyerek size ödettirir.

Firma Seçiminde Dikkat Edin

Kart taksitlendiren siteler finansal kuruluşlardır. Kredi kartı taksitlendirme yapmayı düşünüyorsanız detaylı bir firma araştırması yapmak zorundasınız. Kredi kartı borç taksitlendirmesi yapan firmalar her şeyden önce güvenebileceğiniz firmalar olmak zorundadır. Şayet güvenilir firmalarla çalışmazsanız paranızı dolandırıcılara kaptırırsınız. Kart taksitlendirme yapan firmayı mutlaka yerinde

görmenizi tavsiye ediyoruz. Kart borcu taksitlendirme yapan ancak yerleşik bir ofisi olmayan pek çok dolandırıcı firma sektörde dolaşmaktadır. Bu tür kişiler size kendini finans uzmanı olarak tanıtırlar ancak bu kişilerin size yarardan çok zarar getireceğini kesinlikle unutmamanız gerektiğini sizlere hatırlatırız. Çalışacağınız firmadan kart taksitlendirme nasıl yapılır? Mutlaka ayrıntılı bir şekilde size açıklamasını talep edin. Kredi kartı borç taksitlendirmesinde sizlere borcunuzun üzerine komisyon oranımızı ekleyerek kartınıza vadeli alışveriş yaptırarak geri ödemelerinizi taksitlendirmenizi sağlarız. Sitem görüldüğü üzere tamamen yasal ve faturalı bir sistemdir. İlk önce kartınızın bankalara olan borcu ödenerek kredi kart borcunuz kapatılır. Sonrasında kartınızdan taksitli ürün alımı yapılır. Sistem bu kadar basit ve aynı zamanda yasaldır.

Kredi Kartı Borcu Yüzünden Üzülmeyin

Kredi borcunu taksitlendirme için bizimle irtibata geçiniz. Şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana pek çok kredi kartı mağduru insanı bankaların kucağından alarak borç batağı altında ezilmekten kurtarmıştır. Bundan böyle kredi kartı borçlarınız yüzünden üzülmenize, endişe etmenize ve kara kara düşünmenize gerek kalmadı. Sistem yukarıda da anlattığımız gibi oldukça basit. Biz sizin yerinize kredi kartı borcunuzu ödüyoruz siz de bizim için taksitli alışveriş yapıyorsunuz. Bir karşılaştırma yapalım. Bankalar biriken kart borçları için size en fazla 3-4 ay gibi bir süre verirler. Sonrasında borçlarını almak için yüksek faizlerle olmadı yasal yollardan borcunu sizden tahsil etmeye çalışırlar. Bizimle çalışarak kredi kartı borçlarınızı sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.